Aşıkpaşa Cd. No:142/B Keçiören-ANKARA
0312 380 91 00 - 0553 220 77 79
info@isiklarhaliyikama.com

Yenimahalle Halı Yıkama

4 mevsim Garantili halı yıkama

Yenimahalle Halı Yıkama

Ortaya koyduğu hijyen, kalite ve uygun fiyatları ile birlikte ülkemizde halı yıkma firmalarına olan ilginin her geçen gün daha da arttığı görülüyor.

Yenimahalle halı yıkama hizmeti sunan firmamız sektörde sahip olduğu en son teknoloji ürün halı tıkama makineleri, en yüksek kaliteye sahip halı yıkama temizlik ürünleri ve dünya çapında hizmet anlayışı ile sektördeki en hızlı, güvenilir ve profesyonel halı yıkama hizmetini güvenilir şekilde sunuyoruz. Firmamız size belirttiğimiz tarih ve saat diliminde halılarınızı evinizden alınarak tüm yıkama ve kurulama hizmetlerini olabilecek en iyi şekilde sunarak size söz verdiğimiz zaman aralığında ve sorunsuz bir şekilde önceden belirttiğimiz zaman aralığında tertemiz ve hijyenik bir şekilde teslim ediyoruz.

Birinci Sınıf Temizlik Ürünleri İle Yıkama Hizmeti

Profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamız farklı kalite ve özelliklere sahip halı çeşitleri için en uygun, halı yüzeyleri ile dost ve en kaliteli halı yıkama temizlik ürünlerini ve halı yıkama ekipmanlarını kullanıyoruz. Halı yıkama hizmetimizde kullandığımız tüm halı yıkama şampuanı çeşitlerimiz anti bakteriyel özelliğe sahip olup aynı zamanda herhangi bir alerjik yan etkileri olmayan temizlik ürünleridir. Bu sayede evinizde olan ve özellikle küçük çocuklarının sağlığına en maksimum önemi sağlamış oluyoruz. Sadece halı kurutmak amacıyla tasarlanmış alanlarımız sayesinde yılın 365 günü olumsuz hava koşullarından etkilenmeden tam anlamıyla halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz sayesinde halı çeşitleri ne olursa olsun tüm halı yıkanması taleplerine olumlu cevap sunuyoruz.

Özel Kurutma Odalarında Halı Kurutma Hizmeti

Alanında uzman ve teknolojiyi son derede etkin kullanan bir halı yıkama firması olaraksunduğumuz hizmetin her aşamasında mükemmeliyetçiliği arıyoruz. Bu doğrultuda firmamız halılarınızın sizden teslim alınması sürecinden başlayarak tüm yıkama ve kurutma işlemlerinin tamamen sorunsuz bir şekilde yerine getirilerek sizlere teslim edilmesine kadar tüm süreci son derece profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Bu anlamda firmamız tarafından yıkanan halıların tozlu ortam, kötü hava şartları, güneş gibi durumların olumsuz etkisinden kurtulmasını sağlayacak özle halı kurutma alanlarımız bulunuyor. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde kötü ve zorlu hava şartlarında bile yılın 365 günü halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Halı kurutma ünitelerimiz halıların özelliklerini kesinlikle olumsuz etkilemiyor.

Her Yerde Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız tarafından sunulan her yerde halı yıkama hizmeti sayesinde acil bir şekilde yıkanmasına ihtiyaç duyulan fakat beklemek için fazla zamanın olmadığı zamanlarda iş yeri ve evlerinize tüm ekipman, personel ve donanımlarımız ile gelerek bu hizmeti sunuyoruz. Buharlı halı yıkama ünitelerimiz sayesinde halılarınız ne kadar kirli olursa olsun derinlemesine bir temizlik sağlarken buharın çok yüksek ısı gücü sayesinde gözle görülemeyen haşere, mikrop ve bakterilerinde tamamen yıkanmasını sağlıyoruz. Sunduğumuz bu özel halı yıkama hizmeti sayesinde halılarınızı gün içerisinde tekrar kullanma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Firmamız bu özle halı yıkama hizmeti için çok düşük bir fark alıyor. Bu sayede bu hizmete ihtiyacı olan herkes bütçeleri sarsılmadan her yerde halı yıkamaz hizmetimizden sorunsuz bir şekilde faydalanabiliyor. Ayrıca cami, yurt gibi haleflikse çeşitlerinin kullanıldığı yerlerde profesyonel bir şekilde bu halı yıkama hizmetini sunuyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları

Yenimahalle halı yıkama hizmeti sunan firmamız yüksek standartlı, anti bakteriyel özellikli, hızlı ve teknoloji odaklı halı yıkama hizmetini son derece uygun fiyatlarla sunuyoruz. Fiyat politikamızdan her zaman sizlerin memnuniyeti ve bize olan güvenini esas alıyoruz. Sahip olduğumuz hizmet kalitesi göz önüne alındığında ülkemizde en verimli bakı yıkama hizmetini firmamız sunuyor.