Aşıkpaşa Cd. No:142/B Keçiören-ANKARA
0312 380 91 00 - 0553 220 77 79
info@isiklarhaliyikama.com

Keçiören Halı Yıkama

4 mevsim Garantili halı yıkama

Keçiören Halı Yıkama

Günümüzde hijyenik, hızlı, kaliteli ve profesyonel bir halı yıkama hizmeti için alanında uzman halı yıkama firmaları tercih ediliyor.

Keçiören halı yıkama olarak bölgede ki tüm yerleşim yerleri için kaliteli, hızlı, hijyenik ve en son teknolojik özelliklere sahip bir halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen halı yıkama hizmetinde teknolojiyi en üst seviyede kullanarak halıların özelliklerine uygun halı yıkama deterjanı ve ekipmanı seçimi gerçekleştiriyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren çalışanlarımız size belirttiğimiz ve sizinde müsait olduğunuz zaman diliminde halılarınızı alarak yıkma hizmetine başlıyoruz.

Sunduğumuz halı yıkama hizmetinde en önemli farklılığımız sadece kurutma amacıyla özel olarak tasarlanmış kurutma ünitelerinde halı kurutma hizmetini sunuyoruz. Bu sayede halılarınızın kuruması için sadece güneşli havalara gerek kalmıyor. Bu sayede yılın 265 günü sorunsuz ve güvenilir halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Sadece halı kutruma hizmeti sunan kurutma odalarımız halılarınızın kurutulması sırasında güneşin, toz, kirli hava ve rüzgarın olumsuz ve yıpratıcı etkilerinden de korumuş oluyoruz. Kurutma işleminden sonra halılarınız özel ambalajlara sarılarak adresinize vakit kaybetmeden getiriliyor.

Keçiören Buharlı Halı Yıkama Hizmeti

Günümüzde halı yıkama hizmetinde sadece görünen kirler değil aynı zamanda görülmeyen mikrop ve bakterilerinde temizlenmesi büyük önem arz ediyor. Hem çıkması oldukça zor inatçı lekelerin çıkarılması hem de bakteri ve haşerelerin de temizlenmesi için buharlı halı yıkama makineleri oldukça etkili oluyor. Firmamız bünyesinde en son teknolojik özelliklere sahip buharlı halı yıkama makineleri ile son derece temiz ve hijyenik bir halı yıkama hizmeti sunmuş oluyoruz.

Sunduğumuz bu hizmetin oldukça büyük bir etki göstermesinde buharın yüksek ısı gücü etkili oluyor. Buharlı halı yıkama hizmetimizde 140 dereceyi aşan sıcaklıktan hem en zorlu lekeler çıkarken hem de bakteri mikrop ve haşereler yaşama fırsatı bulamıyor. Buharın gücünden sonra tüm kir, leke ve ölü haşereler vakumla halılardan arındırılmış oluyor.

Evlerde Halı Yıkama Hizmeti

Günümüzde yoğun çalışma temposundan kaynaklı olarak insanlar zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmek istiyor. Bu sebeple halı yıkma hizmetinin aynı günde yapılmasını talep ediyorlar. Firmamız tarafından sunulan evlerde halı yıkama hizmeti ile ekiplerimiz tüm halı yıkama temizlik malzemeleri ve ekipmanlarının alarak evinizde halılarınızı yıkayıp kurutma işlemini gerçekleştiriyor. Sunduğumuz bu hizmette halılarınız bir gün içerisinde tamamen kurumuş ve kullanıma hazır hale geliyor.

En Zorlu Lekelerde Bile Etkili Temizlik

Profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamız normalde çıkması oldukça zor olan kelelerde bile yüzde yüz başarı ortaya koyuyoruz. Üstelik uyguladığımız yöntem ve temizlik ürünleir sayesinde halılarınızın yapısına kesinlikle zarar vermemiş oluyoruz. Sunduğumuz derinlemesine hizmet anlayışı ile halılarınız hem yeni alınmış bir görselliğe hem de oldukça hijyenik bir temizliğe kavuşmuş oluyor.

Tüm Halı Türlerine Uygun Temizlik Hizmeti

Firmamız halı yıkama hizmetinde her zaman yeniliklerin ve teknolojinin en üst seviyede olduğu hizmetleri sunuyoruz. Bu anlamda her halı türü için farklı halı yıkama şampuanları ve temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede en özel ve hassas halılarda bile olabilecek en hassas ve en etkili halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Firmamız bünyesinde onlarca farklı özellikte halı yıkama şampuan çeşitleri bulunuyor.

İdeal Halı Yıkama Fiyatları

Keçiören halı yıkama olarak ortaya koyduğumuz uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti ile üst düzey ve dünya çapında bir halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Bu anlamda halılarınızın evinizden alınmasından başlayarak tüm halı yıkama ve özel odalarda kurutma hizmetine kadar profesyonel bir hizmet sunarken uygun fiyatlarımız ile sizlerin memnuniyetini hep en önde planda tutuyoruz.