Aşıkpaşa Cd. No:142/B Keçiören-ANKARA
0312 380 91 00 - 0553 220 77 79
info@isiklarhaliyikama.com

Işıklar Halı Koltuk Perde Yıkama

4 mevsim Garantili halı yıkama

IŞIKLAR HALI YIKAMA olarak uzun yıllara dayanan tecrübe ile elde ettiği deneyim, tecrübe ve üstün hizmet anlayışıyla son sistem otomatik halı yıkama makineleri,halı kurutma makinaları ve son kontrol halı fırçalama makinaları ile hizmet vermektedir. Temizlik,hijyen ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında etkin,güvenilir ve en uygun, ekonomik çözümler üreterek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Oteller, Hastaneler, Alışveriş merkezleri, Fabrikalar, Okullar, İdare büroları ve diğer işyerleri gibi hemen hemen her türlü iş ve çalışma alanlarında halı & koltuk yıkama ve temizlik işlerini IŞIKLAR HALI YIKAMA yapmaktadır.Firmamız halı yıkama olarak 2000 yılında işe başlamıştır. Tecrübeli bir geçmişi olan firmamız sadece halı yıkama değil her türlü halı, kilim, kök boyalı ve dokuma halıları, yorgan, battaniye yıkamasının yanı sıra halı ve kilimlerinize rengine uygun fitilli overlok çekimi ve adresinizde halı & koltuk takımı yıkamasında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. IŞIKLAR HALI ve KOLTUK YIKAMA müşterilerine vermiş olduğu en iyi hizmet ve güven neticesinde sektöründe gelişme yolunda hızla ilerlemektedir.

Halı yıkama şirketi arayışı içinde olan insanlar, Ankara genelinde Işıklar halı yıkama fabrikasının sizlere sunduğu imkânları tercih etmektedir. Şirketimiz, temiz halılara sahip olmanızı sağlayacak, halı üzerinde oluşabilecek yağ lekesi, is ya da türevi lekelerin giderilmesini sağladığı gibi, halılarınızın antibakteriyel niteliklerde bir temizliğe sahip olmasını da sizlere sunmaktadır. Halı yıkama şirketimiz halılarının kirliliğinden yakınan bireyler için tercih edilir. Halılar bulunduğu odada herhangi bir şekilde yaşam faaliyetleri sürdürülmüyor dahi olsa zaman içinde kirlenebilecek bir yapıya sahiptir. Halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama hizmetleri sunuyor olan firmamız aynı zamanda da yorgan yıkama ya da battaniye yıkama alanlarında da sizlere Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmetler sunuyor.

Neler Yapıyoruz ?


  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Perde Yıkama
  • Battaniye ve Yorgan Yıkama
  • Özel Halılar İçin Yıkama Çözümleri
  • Yerinde Yıkama

Profesyonel temizlik çözümlerimizle tüm Ankara’ya hizmet veriyoruz. Bireysel talepler dışında hastane, otel, yurt, yatılı okul gibi toplu yaşam alanları için periyodik temizlik çözümleri de sunmaktayız.