HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Işıklar halı yıkama olarak 2002 yılından günümüze, halı yıkama sektöründe faaliyet göstermekteyiz. .Alanında uzman ekibimiz ile halılarınızı son teknoloji yıkama makinalarımızda yıkayıp sizlere tertemiz olarak teslim ediyoruz.

Işıklar halı yıkamada halılarınız çeşitlerine göre kategorize edilerek yapısına uygun olarak temizlenir. Firmamız halı yıkama konusunda derin tecrübeye sahiptir.Işıklar halı yıkama olarak halılarınızı tıpkı kendi halılarını yıkar gibi temizliyor, kapalı alanlarda kurutuyor ve titizlik ile son kontrollerini gerçekleştirerek adreslerinize teslim ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir. Işıklar halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize temizlik alanında en iyi hizmeti vermeyi imkan ve deneyimlerimiz dâhilinde garanti ediyoruz.Ankara halı yıkama sektörünün en tecrübeli isimlerinden biri olan ışıklar halı yıkama firmamız sizlere bir telefon kadar yakın. ……..

Hizmetlerimiz ; Halı Yıkama Yorgan Yıkama Battaniye Yıkama Koltuk Takımı Yıkama , Stor perde yıkama

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"Sektörde, Ankara'nın bir numaralı halıyıkama şirketi olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde temizliğe, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak."

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde;bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, temizlik,emniyet ve çevreye duyarlı olarak, Işıklar halı yıkama müşterilerini ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır."

Misyonumuz