HALI YIKAMA


            Halıyı kalitesi kadar temizliğinin nasıl yapılacağı da önemli bir konudur. Işıklar halı yıkama firması halı konusunda işini en iyi yapan firmalardan biri olmanın özgüvenini yaşamaktadır.

Sürekli yaşanılan evin, hijyenik olması oldukça önemlidir. Ev içindeki gözle görülmeyen bakteriler, her gün soluduğumuz hava kanalı ile vücuda girer. Özellikle çocukların bünyesi zayıf olduğu için, bu bakterilerin çocukları hasta etmesi kaçınılmazdır. Ev eşyaları arasında tüylü yapısı ve sürekli ayak ile temas etmesi sebebi ile en çabuk kirlenen ürün halılardır.

Yapısında pek çok lif ve iplik bulunan halıların özenli bir temizlenme işlemi uygulanması gerekmektedir. Halıların temizlenirken yumuşaklığının bozulmaması, renginin solmaması, yıpranmaması aranan temel şartlardandır. Işıklar halı yıkama bu konulara hassas davranmıştır. Halıları dokusuna ve rengine uygun olan halı şampuanlarını kullanarak, halıların dokusuna zarar vermeyi önlemiştir. Ayrıca halı şampuanını bol su ile arındırmış, içinde temizlik maddesi kalmamasına özen göstermiştir. Halıların ıslak kaldığın da içinde bakteriler yeniden oluşur. Bu yüzden kurutma işlemi büyük bir özenle ve titizlikle yapılmaktadır.

Halıların düzenli olarak yapılan bakımı ve temizliği halıların ömrünün uzatmaktadır.Işıklar halı yıkama firması halı üstünde oluşan çıkmaz gibi görünen lekeleri özenli bir temizlikle çıkarabilen bir temizleme şirketidir.  Müşterinin istekleri doğrultusun da çalışan firma işini profesyonel personellerle gerçekleştirmektedir. Yıkama işleminde doğal ürünleri kullanması da kişiler için önem arz eden bir konudur. Bu konu da çok titiz bir hizmet veren firma  müşterileriningüvenini kazanmıştır.