Aşıkpaşa Cd. No:142/B Keçiören-ANKARA
0312 380 91 00 - 0553 220 77 79
info@isiklarhaliyikama.com

Ankara Halı Yıkama

4 mevsim Garantili halı yıkama

Ankara Halı Yıkama

Son yıllarda halıların temizlenmesinde kalite, hız, derinlemesine ve hijyenik temizlik anlayışının ön plana çıkması ile temizlik firmalarına olan talebin her geçen gün arttığı görülüyor.

Ankara halı yıkama olarak Ankara’nın neresinde olursanız olun tüm hizmet taleriniz aynı gün değerlendirmeye alınıyor. Halılarınızı adresinizden teslim alan ekiplerimiz teknolojik olarak profesyonel halı yıkama hizmeti için geliştirilmiş ekipmanlar ve birinci sınıf temizlik malzemeleri ile antibakteriyel özellikte bir halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde halıların sevkiyatı, yıkanması, kurutulması gibi aşamalar farklı birimlerde gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda her halı tip için ayrı halı yıkama ürünlerini kullanıyoruz. Halıların özelliklerine ve leke tiplerine göre uzman personellerimizin belirlediği temizlik ürünü seçimi sayesinde halıların görselliği ve kullanım ömrü en üst seviyede oluyor. Firmamız görsel ve hijyenik anlamda halı temizlik hizmetini bir arada rahatlıkla sağlayabiliyor.

Antibakteriyel Özellikte Halı Yıkama Hizmeti

Artık temizlik hizmetlerinde görsel unsurlar kadar gözle görülmeyen unsurlarında da temizlenmesine özen gösteriliyor. Bu sebeple temizlik hizmetlerinde antibakteriyel temizlik ürünleri tercih ediliyor. Firmamız bünyesinde kullandığımız tüm halı yıkama üniteleri antibakteriyel özelliklere sahip ekipman ve temizlik ürünleridir. Antibakteriyel halı temizlik ürünleri sayesinde derinlemesine ve sağlıklı bir temizlik anlayışı ortaya çıkıyor. Sunduğumuz bu hizmette kullandığımız yüksek kaliteli antibakteriyel halı şampuan ve temizlik ürünleri sayesinde yıkanmanın üzerinden haftalar geçmesine rağmen halılarınızda bakteri ve haşere üremesi gerçekleşmiyor. Kullandığımız temizlik malzemeleri halıların yüzeyleri ve formuna kesinlikle zarar vermeyecek özellikte bulunuyor.

Firmamız için en zorlu mevsim şartlarında ve mesafelerde bile sizlerin tüm halı temizliği taleplerinizi antibakteriyel özellikteki temizlik ürünlerimiz ve mevsim şartlarından bağımsız bir kurutma sağlayan özel kurutma ünitelerinde yüzde yüz bir şekilde kurutulmasını sağlıyoruz. Özel kurutma odalarımız sayesinde halıların güneşin ve mevsimin olumsuz etkilerinden arındırılmasını sağlıyoruz. Sunduğumuz yeni nesil halı yıkama hizmetimiz sayesinde halılarınız normalde çok daha uzun süre ilk günlü görselliğini korumayı başarıyor.

Teknolojik Halı Kurutma Faaliyetleri

Halıların yıkanması kadar kurutulması aşaması da kaliteli bir halı yıkamanın özellikleri arasında yer alıyor. Firmamız bünyesine teknoloji destekli ve özel tasarım halı kurutma sistemi ve üniteleri kullanılıyor. Bu ünitelerin en önemli özelliği sanki açık ve güneşli bir havada kurutma yaparmış gibi kurutma sağlanırken güneşin halıların yüzeyine yaptığı olumsuz etki ortadan kaldırılıyor. Firmamız bu anlamda kullandığı teknoloji sayesinde size ülke çapın olabilecek en iyi ve en nitelikli halı kurutma hizmetini sunmuş oluyoruz.

Halı kurutma hizmetimizde geleneksel yöntemleri tercih etmememizin ana neden yılın 365 günü kurutma hizmeti sunmamız oluyor.  Kullandığımız bu yöntem ile havanın güneşli olup olmaması ya da karlı ortamda halı yıkanmaması gibi durumları da ortadan kaldırmış oluyor. Tüm halı yıkanması ihtiyaçlarınızda yılın 365 günü aynı kalite ve profesyonellikte halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Üstelik kurutma üniteleri halıların özelliklerine göre ayarlanabiliyor. Bu sayede en değeri ve özel halılarınız bile son derece özenli ve sorunsuz bir şekilde yıkamış oluyoruz. Ayrıca halılarınız için birbirinden özle ve doğal kokularımda bulunuyor. Bu kokular sizlerin isteklerine göre kullanılıyor.

Dünya Standardında Halı Yıkama Hizmeti

Ankara halı yıkama olarak sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile dünya standartlında bir kalite sunuyoruz. Firmamızın bünyesinde hızlı, kaliteli, memnuniyet odaklı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı ortay koyuyoruz. Firmamız için en önemli nokta müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı memnuniyet ve güven hususlarının ücret politikamızdan önde tutuyoruz. Bu anlamda firmamız uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile ön plana çıkıyor.